Show MenuHide Menu

Przez co nie masz ochoty na seks?

13 marca 2015
2642-7313-ico-wu.jpg

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również objawiać się osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe schorzenia, które cialis mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach potencja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. W dzisiejszych czasach mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje problemy z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, mało snu i inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z papierosami, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.